Nasze zjęcia
Zajęcia

Pakiety zajęć

Pakiety zajęć oferowane przez naszych prowadzących

LEGO WEDO

LEGO WEDO

dla dzieci wieku 5+

Zajęcia robotyki mają na celu naukę nowych umiejętności oraz poznanie podstawowych pojęć z informatyki i robotyki. Są to niezwykłe warsztaty łączce naukę robotyki i programowania ze świetną zabawą. Chcielibyśmy przekazać naszym uczestnikom pasję jaką jest budowanie robotów przy wykorzystaniu klocków LEGO WeDo.

Podczas zajęć dzieci pracują parami. Każdy zespół otrzymuje jeden zestaw klocków LEGO WeDo 2.0 oraz tablet, którym sterujemy budowlami. Praca w dwójkach jest zamierzona ponieważ dzięki temu dzieci uczą się komunikacji, współpracy a także pracy zespołowej.

Kurs trwa cały rok szkolny, zajęcia odbywają raz w tygodniu i trwają 60 minut. Każdy uczestnik na zakończenie otrzymuje dyplom  jak również upominki.

 

 Koszt miesięczny to 110 zł

LEGO BOOST

LEGO BOOST

dla dzieci wieku 7+

Warsztaty Lego Boost to zabawa, która ma zachęcać do rozwijania naukowych pasji, uczyć kreatywnego myślenia i wyobraźni przestrzennej.

Lego Boost pozwoli im na zdobycie nowych umiejętności z dziedzin robotyki, automatyki oraz informatyki.

 W trakcie zajęć pod czujnym okiem instruktorek konstruują roboty i tworzą dla nich programy, pracując w dwuosobowych zespołach, dzięki czemu od najmłodszych lat uczą się pracy w grupie. Lego Boost to ponad

800 klocków, w tym silniki i czujniki, które pozwolą zbudować niesamowite konstrukcje takie jak gitarę elektryczną, samochód wyścigowy, robo-kota, wózek widłowy czy robota przemysłowego.

 Kurs trwa cały rok szkolny, raz w tygodniu i trwają 120 minut. Każdy uczestnik na koniec roku otrzymuje dyplom ukończenia danego poziomu edukacji jak również upominki.

Koszt miesięczny to 150 zł

LEGO SPIKE NOWOŚĆ

LEGO SPIKE NOWOŚĆ

dla dzieci wieku 8+

Praktyczna nauka przedmiotów oparta o koncepcje STEAM, z nastawieniem na cele dydaktyczne, będąca jednocześnie prostą zabawą w rozwiązywanie problemów? Dzięki LEGO® Education SPIKE™ Prime to możliwe!

Najnowszy zestaw do nauki robotyki dla dzieci zawiera ponad 520 elementów LEGO Technic, w tym kilka zupełnie nowych klocków i jest programowany za pomocą aplikacji bazującej na języku Scratch. Dzięki nastawieniu zorientowanym na wykonanie konkretnego zadania, SPIKE Prime zmusza uczniów do rozwiązywania problemów, jednocześnie dając im odpowiednie wskazówki. Zestaw uczy dzieci umiejętności krytycznego, jak i kreatywnego myślenia oraz pracy zespołowe

Kurs trwa cały rok szkolny, raz w tygodniu i trwają 90 minut. Każdy uczestnik na koniec roku otrzymuje dyplom ukończenia danego poziomu edukacji jak również upominki.

Koszt miesięczny to 130 zł

LABORATORIUM MECHANIKI

LABORATORIUM MECHANIKI

dla dzieci 7+

Bogate laboratorium, przy użyciu którego dzieci mogą się bawić podczas nauki i poznawać podstawowe zasady mechaniki i inżynierii.

Dzięki ponad 250 elementom wchodzącym w skład zestawu, można utworzyć ponad 50 konstrukcji o różnym poziomie trudności.

Możliwe jest nawet zbudowanie helikoptera, dźwigu elektrycznego i samochodu z silnikiem elektrycznym, roboty i wiele innych.

W trakcie zajęć pod czujnym okiem instruktorek konstruują roboty i tworzą dla nich programy, pracując w dwuosobowych zespołach, dzięki czemu od najmłodszych lat uczą się pracy w grupie.

Kurs trwa cały rok szkolny, raz w tygodniu i trwają 60 minut. Każdy uczestnik na koniec roku otrzymuje dyplom ukończenia danego poziomu edukacji jak również upominki. 

 

Koszt miesięczny to 110 zł

PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM

PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM

dla dzieci 8+

Programowanie z Minecraftem to wspaniała, pełna przygód zabawa. Każde dziecko może, a nawet powinno zacząć swoją przygodę z programowaniem od zabawy z grą Minecraft. Do nauki wykorzystujemy prosty i przyjemy w nauce język Lua.

Stosujemy elementy matematyki oraz rozwijamy myślenie analityczne i kompetencje cyfrowe.

 Kurs trwa cały rok szkolny, raz w tygodniu i trwają 60 minut. Każdy uczestnik na koniec roku otrzymuje dyplom ukończenia danego poziomu edukacji jak również upominki.

Koszt miesięczny to 110 zł

Trwają zapisy wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu lub wypełnienia formularza.

Telefon: 790 770 838